Haftalık Fikstür   Haftalık Fikstür   Türkiye OffRoad Şampiyonası Sezo...   Sinop Gençlerbirliği-Sivas Demir...   2. Lig Hentbol Müsabakasına Davet   2016-2017 U 19 ŞAMPİYONU ÖZEL İD...   HAFTANIN SONUÇLARI   BASKETBOL EBBL   HAFTANIN SONUÇLARI   Chapecoense   BÜYÜKLER LİGİ   2016-2017 U 19 LİG FİKSTÜRÜ   DARBEYE HAYIR,DEMOKRASİYE EVET.   U 16   İLK YARDIM EĞİTİMİ   BAL BARAJ MAÇI   BAL BARAJ MAÇI   TFF TÜFAD GRAASROOTS   Haftanın programı   HAFTANIN SONUÇLARI    
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola



Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Hoş Geldiniz
Sitenize Hoş Geldiniz
Haberler
     Haftalık Fikstür
     Haftalık Fikstür
     Türkiye OffRoad Şampiyonası Sezon Finali
     Sinop Gençlerbirliği-Sivas Demir Spor 2.Lig hentbol müsabakası
     2. Lig Hentbol Müsabakasına Davet
     2016-2017 U 19 ŞAMPİYONU ÖZEL İDARE SPOR
     HAFTANIN SONUÇLARI
     BASKETBOL EBBL
     HAFTANIN SONUÇLARI
     Chapecoense
Haftalık Fikstür
HAFTANIN PROGRAMI. U 12 LİGİ TRİATLON SPOR-AYANCIK BLD 80.YIL 12.00 01.12.2018 AYANCIK SPOR-TERSANE SP AYANCIK 12.00 01.12.2018 U 19 LİGİ GERZE BLD-ÖZEL İDARE GERZE 13.00 02.12.2018 SİNOP SPOR-AYANCIK SP ORDU KÖYÜ 13.00 02.12.2018 BAL. SİNOPSPOR-1074 ÇANKIRI 80.YIL 14.00 02.12.2018
Haftalık Fikstür
HAFTANIN PROGRAMI. U 12 LİGİ TRİATLON SPOR-AYANCIK BLD 80.YIL 12.00 01.12.2018 AYANCIK SPOR-TERSANE SP AYANCIK 12.00 01.12.2018 U 19 LİGİ GERZE BLD-ÖZEL İDARE GERZE 13.00 02.12.2018 SİNOP SPOR-AYANCIK SP ORDU KÖYÜ 13.00 02.12.2018 BAL. SİNOPSPOR-1074 ÇANKIRI 80.YIL 14.00 02.12.2018
Türkiye OffRoad Şampiyonası Sezon Finali
Sinop Gençlerbirliği-Sivas Demir Spor 2.Lig hentbol müsabakası
2. Lig Hentbol Müsabakasına Davet
2016-2017 U 19 ŞAMPİYONU ÖZEL İDARE SPOR
TFF U 19 Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil edecek ÖZEL İDARE SPOR Kulübüne başarılar dileriz.
HAFTANIN SONUÇLARI
HAFTANIN SONUÇLARI

U 19 LİGİ
ÖZEL İDARE-AYANCIK BLD. 1-1
BOYABAT ESN.-SİNOP SPOR 3-0 H

BÜYÜKLER LİGİ
SİNOP SP-TELEKOM SP 2-0
BOYABAT SPOR-DURAĞAN SP. 6-1
GERZE BLD.-BOYABAT ES. 5-2
ÖZEL İDARE-GERZE SPOR 7-0

U 14 LİGİ
SİNOP SPOR-GERZE GÜCÜ 1-6
AYANCIK BLD.-TERSANE SP. 1-1
BASKETBOL EBBL
Tokat Olimpik 68-71 Sinop Yıldızları.
HAFTANIN SONUÇLARI
HAFTANIN SONUÇLARI
U 19 LİGİ
GERZE BLD.-BOYABAT ESNAF 8-3
SİNOP SPOR-ÖZEL İDARE 0-1
BÜYÜKLER LİGİ
AYANCIK CEVİZLİ-ÖZEL İDARE 2-1
BOYABAT ESNAF-SİNOP SPOR 0-8
GERZE SPOR-BOYABAT SPOR 1-3
DURAĞAN SP-GERZE BLD. 0-7
Chapecoense
Chapecoense futbol takımının geçirdiği uçak kazası nedeni ile 02-04 Aralık 2016 tarihlerinde oynanacak müsabakalardan önce 1 dakikalık saygı duruşu yapılacak ve müsabakalara siyah bantla çıkılacaktır.
BÜYÜKLER LİGİ
İLİMİZ 2016-2017 FUTBOL SEZONU 03.04. ARALIK 2016 TARİHLERİNDE BAŞLIYOR.
HAFTANIN PROGRAMI

BAL LİGİ
AYANCIK BLD.-GÖRELE SPOR AYANCIK 14.00 04.12.2016

U 19 LİGİ
GERZE BLD.-BOYABAT ESNAF GERZE 13.30 04.12.2016
SİNOP SPOR-ÖZEL İDARE 80.YIL 13.30 04.12.2016

BÜYÜKLER LİGİ
AYANCIK CEVİZLİ-ÖZEL İDARE AYANCIK 13.30 03.12.2016
BOYABAT ESNAF-SİNOP SPOR DAYLI 13.30 03.12.2016
GERZE SPOR-BOYABAT SPOR GERZE 13.30 03.12.2016
DURAĞAN SP-GERZE BLD. DURAĞAN 13.30 04.12.2016
TELEKOM SPOR - BAY