Haftalık Fikstür   Haftalık Fikstür   Türkiye OffRoad Şampiyonası Sezo...   Sinop Gençlerbirliği-Sivas Demir...   2. Lig Hentbol Müsabakasına Davet   2016-2017 U 19 ŞAMPİYONU ÖZEL İD...   HAFTANIN SONUÇLARI   BASKETBOL EBBL   HAFTANIN SONUÇLARI   Chapecoense   BÜYÜKLER LİGİ   2016-2017 U 19 LİG FİKSTÜRÜ   DARBEYE HAYIR,DEMOKRASİYE EVET.   U 16   İLK YARDIM EĞİTİMİ   BAL BARAJ MAÇI   BAL BARAJ MAÇI   TFF TÜFAD GRAASROOTS   Haftanın programı   HAFTANIN SONUÇLARI    
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola



Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
2016-2017 U 19 LİG FİKSTÜRÜ
SİNOP
2016-2017 U 19 LİGİ FİKSTÜRÜ

I.DEVRE
1. HAFTA
SİNOP SPOR AYANCIK BELEDİYE SPOR 80.YIL STADI 13.30 23.10.2016
GERZE BELEDİYE SPOR ÖZEL İDARE SPOR GERZE İLÇE STADI 13.30 23.10.2016
BOYABAT ESNAF SPOR BAY

2. HAFTA
BOYABAT ESNAF SPOR GERZE BELEDİYE SPOR BOYABAT DAYLI STADI 13.30 30.10.2016
ÖZEL İDARE SPOR SİNOP SPOR 80.YIL STADI 13.30 30.10.2016
AYANCIK BELEDİYE SPOR BAY

3. HAFTA
AYANCIK BELEDİYE SPOR ÖZEL İDARE SPOR AYANCIK GAZİ STADI 13.30 05.11.2016
SİNOP SPOR BOYABAT ESNAF SPOR 80.YIL STADI 13.30 06.11.2016
GERZE BELEDİYE SPOR BAY

4. HAFTA
GERZE BELEDİYE SPOR SİNOP SPOR GERZE İLÇE STADI 13.30 13.11.2016
BOYABAT ESNAF SPOR AYANCIK BELEDİYE SPOR BOYABAT DAYLI STADI 13.30 13.11.2016
ÖZEL İDARE SPOR BAY

5. HAFTA
AYANCIK BELEDİYE SPOR GERZE BELEDİYE SPOR AYANCIK GAZİ STADI 13.30 19.11.2016
ÖZEL İDARE SPOR BOYABAT ESNAF SPOR 80.YIL STADI 13.30 20.11.2016
SİNOP SPOR BAY

II.DEVRE

6. HAFTA
AYANCIK BELEDİYE SPOR SİNOP SPOR AYANCIK GAZİ STADI 13.30 27.11.2016
ÖZEL İDARE SPOR GERZE BELEDİYE SPOR 80.YIL STADI 13.30 27.11.2016
BAY BOYABAT ESNAF SPOR

7. HAFTA
GERZE BELEDİYE SPOR BOYABAT ESNAF SPOR GERZE İLÇE STADI 13.30 04.12.2016
SİNOP SPOR ÖZEL İDARE SPOR 80.YIL STADI 13.30 04.12.2016
BAY AYANCIK BELEDİYE SPOR

8. HAFTA SAHA SAAT TARİH
ÖZEL İDARE SPOR AYANCIK BELEDİYE SPOR 80.YIL STADI 13.30 11.12.2016
BOYABAT ESNAF SPOR SİNOP SPOR BOYABAT DAYLI STADI 13.30 11.12.2016
BAY GERZE BELEDİYE SPOR

9. HAFTA
SİNOP SPOR GERZE BELEDİYE SPOR 80.YIL STADI 13.30 18.12.2016
AYANCIK BELEDİYE SPOR BOYABAT ESNAF SPOR AYANCIK GAZİ STADI 13.30 18.12.2016
BAY ÖZEL İDARE SPOR

10. HAFTA
BOYABAT ESNAF SPOR ÖZEL İDARE SPOR BOYABAT DAYLI STADI 13.30 25.12.2016
GERZE BELEDİYE SPOR AYANCIK BELEDİYE SPOR GERZE İLÇE STADI 13.30 25.12.2016
BAY SİNOP SPOR


DARBEYE HAYIR,DEMOKRASİYE EVET.
Spor Camiası ve taban birlikleri ile beraber darbeye hayır demokrasiye evet dedik.
U 16
2015-2016 U 16 LİGİ ŞAMPİYONU ÖZEL İDARE SPOR
İLK YARDIM EĞİTİMİ
Sağlık Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Konfederasyonumuz arasındaki protokol gereğince Amatör futbol müsabakalarında görev almak isteyen 20 yaşından büyük, 55 yaşından küçük kişilere ücretsiz olarak Mayıs ayı içinde İl Sağlık Müdürlüğü ve Sinop ASKF’ nin belirleyeceği günlerde ‘’İlk yardım Eğitimi’’ kursu düzenlenecektir.
İrtibat:
Sİnop ASKF.
05445415757
05427235924
BAL BARAJ MAÇI
Bölgesel Amatör liginde İlimizi temsil eden SİNOP SPOR ile Yerel 1.Amatör ligini 1.bitiren AYANCIK BELEDİYE SPOR Kulüpleri arasında oynanan baraj müsabakasını 2-1 kazanan AYANCIK BELEDİYE SPOR kulübümüz İlimizi 2016-2017 sezonunda BAL'da temsil etmeye hak kazanmıştır.Kulübümüzü tebrik eder BAL liginde başarılar dileriz.
BAL BARAJ MAÇI
Bölgesel Amatör liginde İlimizi temsil eden SİNOP SPOR ile Yerel 1.Amatör ligini 1.bitirmeyi garantileyen AYANCIK BELEDİYE SPOR Kulüpleri arasında oynanacak baraj müsabakası 30 Nisan Cumartesi günü saat 15. 00’ te Merkez Dokuzoğlu stadında oynanacaktır.
TFF TÜFAD GRAASROOTS
TFF-TÜFAD Graastroots C Antrenör Kursu 21-30 Mart 2016 tarihleri arasında 30 kursiyer, Nedim KARADENİZ ve Osman ÜSTÜNEL hocalarımızın katılımı ile İlimizde yapıldı.TÜFAD Genel Başkanı Sayın İsmail DİLBER, SİNOP ASKF Başkanı Ayhan ÖZHAN, Futbol İl Temsilcisi Önder Serdar ÖZTÜRK,Samsun TÜFAD Başkanı Sayın Hakkı Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri de kurs ziyaretlerinde bulundu.
Haftanın programı
HAFTANIN PROGRAMI.
U 13 LİGİ
SİNOP SPOR-TERSANE SPOR 80.YIL 13.30 09.04.2016
AYANCIK BLD.-GERZE BLD. AYANCIK 13.30 09.04.2016
U 16 LİGİ
SİNOP SPOR-GERZE BLD. 80.YIL 11.00 10.04.2016
BÜYÜKLER LİGİ
DURAĞAN SP-AYANCIK BLD. DURAĞAN 13.00 10.04.2016
ÖZEL İDARE-GERZE BLD. 80.YIL 13.00 10.04.2016
ERFELEK SP-TELEKOM SP. ERFELEK 13.00 10.04.2016
TÜRKELİ BLD. BOY. ESNAF TÜRKELİ 13.00 10.04.2016
HAFTANIN SONUÇLARI
HAFTANIN SONUÇLARI
U 16 LİGİ
AYANCIK SPOR-ÖZEL İDARE 1-3
BÜYÜKLER LİGİ
TELEKOM SPOR-TÜRKELİ BLD. 2-4
AYANCIK BLD.-ERFELEK SPOR 3-0
BOYABAT ESNAF-ÖZEL İDARE 2-4
GERZE BLD.-AYANCIK CEVİZLİ 3-2
HAFTANIN SONUÇLARI
U 16 LİGİ
AYANCIK BELEDİYE-SİNOP SPOR 2-0
GERZE BELEDİYE-AYANCIK SPOR 4-1

BÜYÜKLER LİGİ
TELEKOM SPOR-BOYABAT ESNAF 3-5
ERFELEK SPOR-ÖZEL İDARE 2-3
AYANCIK BELEDİYE-GERZE BLD. 2-1
DURAĞAN SPOR-AYANCIK CEVİZLİ 4-3
Haftanın programı
U 17 LİGİ
SİNOP SPOR-TELEKOM SPOR 80.YIL 11.00 13.02.2016
BÜYÜKLER LİGİ
ÖZEL İDARE-AYANCIK CEVİZLİ 80.YIL 13.00 13.02.2016
DURAĞAN SPOR-TELEKOM SPOR DURAĞAN 13.00 14.02.2016
TÜRKELİ BLD.- GERZE BLD. TÜRKELİ 13.00 14.02.2016
ERFELEK SPOR-BOYABAT ESNAF ERFELEK 13.00 14.02.2016
BAL LİGİ
SİNOP SPOR-TERME SPOR DOKUZOĞLU 13.30 14.02.2016