2016-2017 U 19 ŞAMPİYONU ÖZEL İD...   HAFTANIN SONUÇLARI   BASKETBOL EBBL   HAFTANIN SONUÇLARI   Chapecoense   BÜYÜKLER LİGİ   2016-2017 U 19 LİG FİKSTÜRÜ   DARBEYE HAYIR,DEMOKRASİYE EVET.   U 16   İLK YARDIM EĞİTİMİ   BAL BARAJ MAÇI   BAL BARAJ MAÇI   TFF TÜFAD GRAASROOTS   Haftanın programı   HAFTANIN SONUÇLARI   HAFTANIN SONUÇLARI   Haftanın programı   Haftanın Sonuçları   Haftanın Programı   3. Hafta Erteleme Müsabakaları S...    
Ana Menü
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola



Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
BAL BARAJ MAÇI
Bölgesel Amatör liginde İlimizi temsil eden SİNOP SPOR ile Yerel 1.Amatör ligini 1.bitirmeyi garantileyen AYANCIK BELEDİYE SPOR Kulüpleri arasında oynanacak baraj müsabakası 30 Nisan Cumartesi günü saat 15. 00’ te Merkez Dokuzoğlu stadında oynanacaktır.
TFF TÜFAD GRAASROOTS
TFF-TÜFAD Graastroots C Antrenör Kursu 21-30 Mart 2016 tarihleri arasında 30 kursiyer, Nedim KARADENİZ ve Osman ÜSTÜNEL hocalarımızın katılımı ile İlimizde yapıldı.TÜFAD Genel Başkanı Sayın İsmail DİLBER, SİNOP ASKF Başkanı Ayhan ÖZHAN, Futbol İl Temsilcisi Önder Serdar ÖZTÜRK,Samsun TÜFAD Başkanı Sayın Hakkı Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri de kurs ziyaretlerinde bulundu.
Haftanın programı
HAFTANIN PROGRAMI.
U 13 LİGİ
SİNOP SPOR-TERSANE SPOR 80.YIL 13.30 09.04.2016
AYANCIK BLD.-GERZE BLD. AYANCIK 13.30 09.04.2016
U 16 LİGİ
SİNOP SPOR-GERZE BLD. 80.YIL 11.00 10.04.2016
BÜYÜKLER LİGİ
DURAĞAN SP-AYANCIK BLD. DURAĞAN 13.00 10.04.2016
ÖZEL İDARE-GERZE BLD. 80.YIL 13.00 10.04.2016
ERFELEK SP-TELEKOM SP. ERFELEK 13.00 10.04.2016
TÜRKELİ BLD. BOY. ESNAF TÜRKELİ 13.00 10.04.2016
HAFTANIN SONUÇLARI
HAFTANIN SONUÇLARI
U 16 LİGİ
AYANCIK SPOR-ÖZEL İDARE 1-3
BÜYÜKLER LİGİ
TELEKOM SPOR-TÜRKELİ BLD. 2-4
AYANCIK BLD.-ERFELEK SPOR 3-0
BOYABAT ESNAF-ÖZEL İDARE 2-4
GERZE BLD.-AYANCIK CEVİZLİ 3-2
HAFTANIN SONUÇLARI
U 16 LİGİ
AYANCIK BELEDİYE-SİNOP SPOR 2-0
GERZE BELEDİYE-AYANCIK SPOR 4-1

BÜYÜKLER LİGİ
TELEKOM SPOR-BOYABAT ESNAF 3-5
ERFELEK SPOR-ÖZEL İDARE 2-3
AYANCIK BELEDİYE-GERZE BLD. 2-1
DURAĞAN SPOR-AYANCIK CEVİZLİ 4-3
Haftanın programı
U 17 LİGİ
SİNOP SPOR-TELEKOM SPOR 80.YIL 11.00 13.02.2016
BÜYÜKLER LİGİ
ÖZEL İDARE-AYANCIK CEVİZLİ 80.YIL 13.00 13.02.2016
DURAĞAN SPOR-TELEKOM SPOR DURAĞAN 13.00 14.02.2016
TÜRKELİ BLD.- GERZE BLD. TÜRKELİ 13.00 14.02.2016
ERFELEK SPOR-BOYABAT ESNAF ERFELEK 13.00 14.02.2016
BAL LİGİ
SİNOP SPOR-TERME SPOR DOKUZOĞLU 13.30 14.02.2016
Haftanın Sonuçları
U 17 LİGİ
GERZE SPOR-SİNOP SPOR 1-1
BÜYÜKLER LİGİ
ÖZEL İDARE -BOYABAT ESNAF 6-1
ERFELEK SPOR-AYANCIK BLD. 1-9
AYANCIK CEVİZLİ-GERZE BLD. 1-2
TÜRKELİ BLD.-TELEKOM SPOR 3-1

BAL LİGİ
SİNOP SPOR-KASTAMONU ÖZEL İDARE 3-0
Haftanın Programı
U 17 LİGİ
TELEKOM SPOR-SİNOP SPOR 80.YIL 13.00 16.01.2016
AYANCIK BLD. SPOR-GERZE SPOR AYANCIK 13.00 16.01.2016

BÜYÜKLER LİGİ
DURAĞAN SPOR-ERFELEK SPOR DURAĞAN 13.00 17.01.2016
BOYABAT ESNAF- AYANCIK CEVİZLİ BOYABAT 13.00 17.01.2016
AYANCIK BELEDİYE -TÜRKELİ BLD. AYANCIK 13.00 17.01.2016
TELEKOM SPOR-ÖZEL İDARE 80.YIL 13.00 17.01.2016
3. Hafta Erteleme Müsabakaları Sonuçları

ERFELEK SPOR-TÜRKELİ BLD 0-2
TELEKOM SPOR-GERZE BLD. 2-3
DURAĞAN SPOR-ÖZEL İDARE 3-2
AYANCIK BLD -AYANCIK CEVİZLİ 6-2
Büyükler Ligi 4. Hafta Sonuçları
Büyükler Ligi 4. Hafta Sonuçları
Sarıkamış Yürüyüşü
Sinop'ta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizesinde Sarıkamış Şehitleri anma yürüyüşü programı kar yağışı altında düzenlendi.
Sinоp'tа Gеnçlik vе Spоr İl Müdürlüğü оrgаnizеsindе Sаrıkаmış Şеhitlеri аnmа yürüyüşü prоgrаmı kаr yаğışı аltındа düzеnlеndi.

Prоgrаmа Sinоp Vаlisi Dr. Yаsеmin Özаtа Çеtinkаyа,Gаrnizоn Kоmutаnı Jаndаrmа Albаy Şеfааttin Sеrtеn, Vаli Yаrdımcısı Kаyа Çеlik, Sinоp Gеnçlik vе Spоr İl Müdürü M.Kаzım Açıkbаş Sinop ASKF Başkanı Ayhan ÖZHAN ve Futbol İl Temsilcisi Önder Serdar ÖZTÜRK ve çоk sаyıdа vаtаndаş kаtıldı.

Sinоp еski gаrаjın önündеn bаşlаyаn yürüyüş, Sinоp'un еn yüksеk nоktаlаrındаn biri оlаn Şаhin Tеpsi'nе dоğru yаpıldı.